Straipsniai


Apie gyvalazdės populiariai
26/01/2021 252
Apie gyvalazdės populiariai
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Gyvalazdės priklauso tiesiasparnių vabzdžių būriui. Tai viena archaiškiausių vabzdžių grupių kuriai priklauso virš 20000 įvairių rūšių. Gyvalazdžių priskaičiuojama apie 3000 rūšių iš kurių ..
Juodadryžė ciklasoma – Cichlasoma nigrofasciatum
27/07/2020 783
Juodadryžė ciklasoma – Cichlasoma nigrofasciatum
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Archocentrus nigrofasciatum (Günther 1969) Sin. Cichlasoma nigrofasciatum, liet. juodadryžė ciklasoma Ciklazomų paplitimo arealas driekiasi nuo pietinės JAV dalies iki Amazonės baseino upi..
Gyvalazdės (II dalis)
27/07/2020 7056
Gyvalazdės (II dalis)
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Pirma straipsnio dalį rasite ČIA Mityba Kaip jau minėjau gyvalazdės yra fitofagai ir minta tik augaliniu maistu. Į jų racioną įeina pagrinde visi erškėtiniai augalai t.y.: rožių, aviečių,..
Dėmėtasis guramis – Trichogaster trichopterus
27/07/2020 1580
Dėmėtasis guramis – Trichogaster trichopterus
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Labirintinių šeima jungia 18 genčių ir apie 75 rūšis žuvų paplitusių gėluose ir apysūriuose pietryčių bei pietų Azijos ir Afrikos vandens baseinuose. Nereiklios gyvenamosioms sąlygoms, kai ..
Aksolotlis – Ambystoma mexicanum
27/07/2020 7125
Aksolotlis – Ambystoma mexicanum
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Šis paslaptingas gyvūnas mano namie atsirado visai atsitiktinai. Kai pamačiau ji pas viena iš savo pažystamu nieko apie ji nežinojau. Ir nors niekada neperku gyvūnų nežinant nieko apie jų l..
Terapiniai šunys svečiavosi SOS vaikų kaime
21/07/2020 242
Terapiniai šunys svečiavosi SOS vaikų kaime
Labradoro retriverė Amber, niūfaundlendas Lokis ir vengrų vižlė Vėtra svečiavosi SOS vaikų kaime. Šie terapiniai šunys atkeliavo susipažinti su vaikais, su kuriais dirbs visą pusmetį. Kaniterapijos užsiėmimų metu psichologai kartu su terapiniams užsiėmimams paruoštais šunimis stengsis padėti vaikams..
Gintaras Klimaitis botanikas aistruolis
21/07/2020 1030
Gintaras Klimaitis botanikas aistruolis
“Jeigu sutikčiau poną Dievą, tai pirmiausia užduočiau bent tūkstantį klausimų apie vandens augalus, ir tai vien tik apie juos!” – sako kaunietis Gintaras Klimaitis, žinomas Lietuvos akvariumininkas.  Tie, kurie dar nieko negirdėjo apie šį žmogų, turi progą susipažinti. Pirmasis akvariumas ..
Bėgimo varžybos, kuriose dalyviai laukiami su savo keturkojais
21/07/2020 298
Bėgimo varžybos, kuriose dalyviai laukiami su savo keturkojais
Jau šį savaitgalį visi profesionalūs ir pradedantys bėgikai kviečiami į Klaipėdą, kur vyks tradicinis „Vilties bėgimo“ maratonas. Vienuoliktą kartą organizuojamame bėgime tikimąsi sulaukti rekordinio skaičiaus dalyvių, kurie savo jėgas išbandys kartu su sako keturkojais. Pernai trasas, kuriose galim..
Rodezijos Ridžbekas – veislės istorija
21/07/2020 452
Rodezijos Ridžbekas – veislės istorija
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Nors Rodezijos ridžbekų istorija tęsiasi jau ne vieną šimtmetį, oficialiai ši veislė buvo pripažinta tik 1920-ųjų pradžioje. Atkeliavęs iš paslaptingų Pietų Afrikos savanų Rodezijos ridžbek..
Saliukis - gracijos įsikūnijimas
21/07/2020 420
Saliukis - gracijos įsikūnijimas
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Salukis – tai gracijos ir proporcingumo įsikūnijimas. Tai didingas stotas ir išdidi laikysena;. Tai stulbinantys savo grožiu elegantiški judesiai ir pozos. Tai įgimtas protas ir natūralus g..
Elaphe – laipiojančiųjų žalčių būrys
21/07/2020 394
Elaphe – laipiojančiųjų žalčių būrys
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Pastaruoju metu mūsų terariumuose pasirodo vis daugiau ir vis įdomesnių gyvūnų. Vieni jų – laipiojančiųjų žalčių būrio atstovai. Būrį sudaro apie 100 porūšių ir apie kiekvieną jų galima būt..
Gyvalazdės (I dalis)
21/07/2020 1753
Gyvalazdės (I dalis)
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Kiekvienas mūsų puikiai žinome daug vabzdžių, tai: drugiai, žiogai, bitės ir visokiausi vabalai. Vabzdžiai yra gausiausia organizmų grupė. Vien tik vabzdžiams, kurie prisitaikė gyventi saus..
Iguanos
21/07/2020 1675
Iguanos
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Iguanos – nuostabūs gyvūnėliai, reikalaujantys priežiūros, geri žmonių draugai ir puikiai tinkami auginti terariumuose.Šiek tiek faktų. Iguanos (Iguanidae) – driežų būrio roplių šeima. Pana..
Raudonausis vėžlys
21/07/2020 2601
Raudonausis vėžlys
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Pats populiariausias ir dažniausiai terariumuose laikomas vėžlys yra raudonausis vėžlys Trachemys scripta elegans (sinonimas Pseudomys scripta). Šis vėžlys priklauso vėžlių šeimai Emydidae...
Sausumos vėžlių laikymo sąlygos
21/07/2020 6126
Sausumos vėžlių laikymo sąlygos
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Sausumos vėžliai, be abejo, yra populiariausi ropliai mūsų terariumuose ir namuose. Dažnai zooprekių parduotuvėse pamatysi sceną: įsikibęs tėvams į skvernus mažylis(-ė) zyzia: “Nupirkit vėž..
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 35 (3 puslapių)