Parduotuvėje ZOO pirktas prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (dažniausiai prekes gaunate sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo, SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA).

Didesni negu 129.00 € užsakymai pristatomi NEMOKAMAI* (* tik paštomatais)

Dėmesio! Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10.00€, taikomas mažo užsakymo administravimo mokestis - 3.00€. Pridėkite prekių į krepšelį daugiau už 10.00€ ir nemokėkite mokesčio!


Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:Atsiimk Omniva paštomate

Kaina: 3.00

Trukmė: 2 - 3 darbo dienas


Gauk prekę į namus, darbą

Kaina: 8.00

Trukmė: 2 - 3 darbo dienasAtsiimk Omniva paštomate (siuntos gabaritai iki 41x38x64cm)

Kaina: užsakymus, kurių suma (už prekes) viršija 129.00 , pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma (už prekes) iki 129.00 , pristatymas per Omniva terminalus papildomai kainuoja 3.00 .

Trukmė: prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA)

Vieta: Omniva paštomatas. Pristatoma į 86 Lietuvos miestus (iš viso veikia virš 200 paštomatų). Paštomatų adresus rasite ČIA.

Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  

Pasibaigus 6 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į ZOO parduotuvė. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

Papildoma informacija apie Omniva paštomatų naudojimą rasite ČIA.Gauk prekę į namus, darbą

Kaina: pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) nepriklausomai nuo užsakymo sumos kainuoja 8.00 . Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 40.00 .

Trukmė: prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA). Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma nurodytu adresu darbo dienomis kurjeriu per Omniva tarnyba
Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu info@zoo.lt . Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į ZOO parduotuvėje nurodomas prekių kainas. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: el. paštu info@zoo.lt , telefonu: +370 641 02087 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.