0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Parduotuvėje ZOO pirktas prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (dažniausiai prekes gaunate sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo, SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA).

Didesni negu 129.00 € užsakymai pristatomi NEMOKAMAI* (* tik paštomatais)

Dėmesio! Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 7.00€, taikomas administravimo mokestis - 3.00€. Pridėkite prekių į krepšelį daugiau už 7.00€ ir nemokėkite mokesčio!


Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:Atsiimk
DPD paštomate
Omniva paštomate

Kaina: nuo 2.90

Trukmė: 2 - 3 darbo dienas


Gauk
į namus, darbą

Kaina: nuo 8.00

Trukmė: 2 - 3 darbo dienasAtsiimk DPD paštomate (siuntos gabaritai iki 36x43x61cm)

Kaina: užsakymus, kurių suma (už prekes) viršija 129.00 , pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma (už prekes) iki 129.00 , pristatymas per DPD terminalus papildomai kainuoja 3.00 .

Trukmė: prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA)

Vieta: DPD paštomatas. Paštomatų adresus rasite ČIA.

Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  

Neatsiėmus siuntos per 3 dienas, siunta yra grąžinama siuntėjui.

Papildoma informacija apie DPD paštomatų naudojimą rasite ČIA.


Atsiimk Omniva paštomate (siuntos gabaritai iki 41x38x64cm)

Kaina: užsakymus, kurių suma (už prekes) viršija 129.00 , pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma (už prekes) iki 129.00 , pristatymas per Omniva terminalus papildomai kainuoja 2.90 .

Trukmė: prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA)

Vieta: Omniva paštomatas. Paštomatų adresus rasite ČIA.

Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus SMS ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  

Neatsiėmus siuntos per 3 dienas, siunta yra grąžinama siuntėjui.

Papildoma informacija apie Omniva paštomatų naudojimą rasite ČIA.Gauk prekę į namus, darbą

Kaina: pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) nepriklausomai nuo užsakymo sumos kainuoja 8.00 € DPD kurjeris, 10.00 € Omniva kurjeris. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 40.00 .

Trukmė: prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (SEPA pervedimų įskaitymo laika rasite ČIA). Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma nurodytu adresu darbo dienomis kurjeriu per DPD arba Omniva tarnyba.
Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu info@zoo.lt . Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į ZOO parduotuvėje nurodomas prekių kainas. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: el. paštu info@zoo.lt , telefonu: +370 641 02087 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.