Facebook ZOO.lt

Pristatymas

Nemokamas pristatymas

Didesni negu 59 EUR užsakymai pristatomi į Omniva paštomatus NEMOKAMAI.

Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:


Atsiimk Omniva paštomateGauk prekę į namus, darbą

Kaina: 3.00 EUR;

Trukmė: 2-3 darbo dienas


Kaina: 5.00 EUR;

Trukmė: 2-3 darbo dienas

Parduotuvėje ZOO.lt pirktas prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (dažniausiai prekes gaunate sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo). 


Dėl koronaviruso protrūkio grėsmės Lietuvoje paskelbus ekstremalią situaciją, ėmėmės prevencinių veiksmų, kad būtų užtikrintas mūsų darbuotojų, klientų bei visuomenės sveikatos saugumas. 

Rekomenduojame rinktis pristatymą TIK per paštomatą. Nuo 03.16 visas siuntas, kurios buvo pasirinktos su kurjerio pristatymu į adresą, mes automatiškai nukreipsime į artimiausią laisvą paštomatą iš anksto neperspėjus.

Siekiame, kad visi siuntiniai gavėjus pasiektų laiku, tačiau dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų srauto, siuntų pristatymas gali vėluoti nuo 1 iki 5 darbo dienų. Atsiėmimas paštomate Omniva (siuntos gabaritai iki 41x38x64cm)

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 59 EUR, pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 59 EUR, pristatymas per Omniva terminalus papildomai kainuoja 3.00 EUR.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 12 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną.

Vieta: Omniva paštomatas. Pristatoma į 12 Lietuvos miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Kėdainiai, Tauragė, Elektrėnai, Utena. Paštomatų adresus rasite ČIA. Papildoma informacija apie Omniva paštomatų naudojimą rasite ČIA.

Paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu (SMS) ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.  Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į ZOO.lt. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.


 

Prekių pristatymas nurodytu adresu (Kurjeriu per Omniva tarnyba)

Kaina: Pristatymas per kurjerį kainuoja 5 EUR. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 30 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 12 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis.


Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu info@zoo.lt . Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į ZOO.lt parduotuvėje nurodomas prekių kainas. Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis: el. paštu info@zoo.lt , telefonu: +370 698 24477 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.

Bruss Ltd. © 2016-2019