Terariumai


Apie gyvalazdės populiariai
26/01/2021 2047
Apie gyvalazdės populiariai
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Gyvalazdės priklauso tiesiasparnių vabzdžių būriui. Tai viena archaiškiausių vabzdžių grupių kuriai priklauso virš 20000 įvairių rūšių. Gyvalazdžių priskaičiuojama apie 3000 rūšių iš kurių ..
Gyvalazdės (II dalis)
27/07/2020 15707
Gyvalazdės (II dalis)
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Pirma straipsnio dalį rasite ČIA Mityba Kaip jau minėjau gyvalazdės yra fitofagai ir minta tik augaliniu maistu. Į jų racioną įeina pagrinde visi erškėtiniai augalai t.y.: rožių, aviečių,..
Elaphe – laipiojančiųjų žalčių būrys
21/07/2020 975
Elaphe – laipiojančiųjų žalčių būrys
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Pastaruoju metu mūsų terariumuose pasirodo vis daugiau ir vis įdomesnių gyvūnų. Vieni jų – laipiojančiųjų žalčių būrio atstovai. Būrį sudaro apie 100 porūšių ir apie kiekvieną jų galima būt..
Gyvalazdės (I dalis)
21/07/2020 3285
Gyvalazdės (I dalis)
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Kiekvienas mūsų puikiai žinome daug vabzdžių, tai: drugiai, žiogai, bitės ir visokiausi vabalai. Vabzdžiai yra gausiausia organizmų grupė. Vien tik vabzdžiams, kurie prisitaikė gyventi saus..
Iguanos
21/07/2020 4064
Iguanos
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Iguanos – nuostabūs gyvūnėliai, reikalaujantys priežiūros, geri žmonių draugai ir puikiai tinkami auginti terariumuose. Šiek tiek faktų. Iguanos (Iguanidae) – driežų būrio roplių šeima. Pa..
Raudonausis vėžlys
21/07/2020 4738
Raudonausis vėžlys
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Pats populiariausias ir dažniausiai terariumuose laikomas vėžlys yra raudonausis vėžlys Trachemys scripta elegans (sinonimas Pseudomys scripta). Šis vėžlys priklauso vėžlių šeimai Emydidae...
Sausumos vėžlių laikymo sąlygos
21/07/2020 10805
Sausumos vėžlių laikymo sąlygos
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Sausumos vėžliai, be abejo, yra populiariausi ropliai mūsų terariumuose ir namuose. Dažnai zooprekių parduotuvėse pamatysi sceną: įsikibęs tėvams į skvernus mažylis(-ė) zyzia: “Nupirkit vėž..
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)