Šunys


Rodezijos Ridžbekas – veislės istorija
21/07/2020 452
Rodezijos Ridžbekas – veislės istorija
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Nors Rodezijos ridžbekų istorija tęsiasi jau ne vieną šimtmetį, oficialiai ši veislė buvo pripažinta tik 1920-ųjų pradžioje. Atkeliavęs iš paslaptingų Pietų Afrikos savanų Rodezijos ridžbek..
Saliukis - gracijos įsikūnijimas
21/07/2020 420
Saliukis - gracijos įsikūnijimas
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Salukis – tai gracijos ir proporcingumo įsikūnijimas. Tai didingas stotas ir išdidi laikysena;. Tai stulbinantys savo grožiu elegantiški judesiai ir pozos. Tai įgimtas protas ir natūralus g..
Kodėl ridžbekas?
21/07/2020 102
Kodėl ridžbekas?
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Tik pradėję pažintį su ridžbekais, supratome: tai išskirtiniai, į jokią kitą veislę nepanašūs šunys. Literatūroje dažnai minima, kad ridžbekas – tai natūrali veislė, t.y. pagal bloguosius b..
Renkamės labradoro retriverio šuniuką
21/07/2020 189
Renkamės labradoro retriverio šuniuką
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Jeigu jūs nusprendėte įsigyti šunį ir išsirinkote labradoro retriverį, tai jums reiktų žinoti bent elementariausias šios veislės ypatybes. Tik tada jūs išvengsite bendradarbiavimo su pardav..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)