+370 641 02087

Gyvūnų mylėtojai tradiciškai susitiks Gargžduose 2017

GARGŽDAI (rugsėjo 22, 2017). Paskutinį rugsėjo sekmadienį, 24 d., gyvūnų mylėtojai iš visos Lietuvos jau aštuntą kartą susitiks Gargžduose minėti Pasaulinės gyvūnų dienos. Tai šventė, į kurią tradiciškai susirenka keli tūkstančiai gyvūnų mylėtojų kartu su savo augintiniais – šunimis, katėmis, dekoratyviniais triušiais, jūrų kiaulytėmis, žiurkėnais ir kitais namie auginamais gyvūnais. 

Kasmet organizuojama šventė – tai proga kartu pabūti su bendraminčiais, pasidalinti patirtimi ir išgirsti naudingų patarimų, susijusių su gyvūnų priežiūra ir mityba. Tradiciškai šventėje dalyvaus ir savo žiniomis nemokamai dalinsis veterinarai, šunų dresuotojai, gyvūnų mitybos specialistai. Daug naudingos informacijos renginio metu galės rasti ir tie, kurie dar tik svajoja apie augintinį. Lietuvos veterinarijos akademijos studentai „Būsimo šeimininko akademijoje“ kiekvienam padės išsirinkti, kuri veislė jam tinkamiausia pagal jo gyvenimo būdą.

„Lietuvoje neturime itin daug vietų ir progų, kur gyvūnų augintiniai galėtų smagiai praleisti visą dieną kartu su savo augintiniais kaip lygiaverčiais šeimos nariai. Žinia apie mūsų šventę Gargžduose per aštuonerius metus pasklido plačiai, tad džiaugiamės, kad į ją žmonės atvysta specialiai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių“, - džiaugiasi šventės iniciatorės bendrovės „Mars Lietuva“ vadovė Aušra Žemaitienė.

Kelias valandas truksiančio renginio organizatoriai žada įvairių pramogų – pradedant dresuotų šunų pasirodymais, baigiant konkursais ir orientavimosi varžybomis. Tradiciškai šventės metu bus renkamas stilingiausias ir į šeimininką panašiausias augintinis. Įrengtose dirbtuvėse kiekvienas galės išmokti pasidaryti žaislą savo augintiniui, o tą, kurį padarys šventės metu, galės padovanoti gyvūnų prieglaudose gyvenantiems šunims ir katėms.

Pasaulinės gyvūnų dienos šventė Gargžduose bus švenčiama rugsėjo 24 d., sekmadienį, „Vaivorykštės“ gimnazijos stadione. Renginys vyks nuo 13 iki 16 val. Šventės metu koncertuos žinomas atlikėjas Martynas Kavaliauskas.  

Pasaulinė gyvūnų diena pradėta švęsti 1931 metais po Florencijoje vykusios gyvūnų globos konferencijos, kai jos dalyviai nusprendė, jog spalio 4-oji, Šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo mirties diena, bus skirta gyvūnams pagerbti. Šią dieną siekiama atkreipti žmonių dėmesį į gyvūnų apsaugą, elgesį su jais bei padėkoti gyvūnams už didžiulę jų svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Apie „Mars Lietuva“

UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1993-iųjų metų. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Šiuo metu įmonėje „Mars Lietuva“ dirba apie 800 darbuotojų.

Per metus gamykloje pagaminama apie 75 tūkst. tonų WHISKAS®, EXELCAT®, KITEKAT®, SHEBA® produkcijos gyvūnams augintiniams. „Mars Lietuva“ gamykla yra viena didžiausių šalies eksportuotojų – joje gaminami 400 rūšių ir porūšių produktai tiekiami į daugiau kaip 30 Europos šalių. Lietuvoje bendrovė organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais ir ledais MARS®, SNICKERS®, BOUNTY®, TWIX®, MILKY WAY®, M&M’S®, ryžiais ir padažais UNCLE BEN‘S®, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais PEDIGREE®, CHAPPI®, WHISKAS®, KITEKAT®, SHEBA®  ir NATUSAN® produktais.


4 22/08/2017

Interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, todėl būtinieji slapukai yra įdiegiami automatiškai.

Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.