0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
NDP-0114
Gamintojas:
NordicPet
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
8.79€

NordicPet natūralus sušokantis medžio kraikas katėms – pats geriausias natūralus kraikas Jūsų katei.

NordicPet natūralus ir aplinkai saugus kraikas katėms yra gaminamas iš perdirbto medienos pluošto, todėl yra kompostuojamas ir visiškai saugus tiek Jūsų katei, tiek namų aplinkai. Dėl itin didelio sugeriamumo mūsų aukščiausios kokybės medžio kraikas sugeria iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį, todėl Jūsų katės pėdutės visą laiką išlieka sausos ir švarios.

  • Greitai formuojasi tvirti gumulai - lengva pašalinti sušokusius panaudoto kraiko gabalėlius;
  • Dėka augalinės kilmės ir lengvo tirpumo vandenyje, panaudotą kraiką galima nuleisti unitaze. Rekomenduojame pasitarti su savo vietiniu komunaliniu ūkiu prieš nuleidžiant produktq unitaze;
  • Puiki kvapu kontrolė - labai greitai sugeria ir neutralizuoja nemalonius kvapus;
  • Dėka inovatyvios pluošto apdirbimo technologijos kraikas sugeria iki 7 kartu daugiau skysčiu pagal tūrį - visada sausos pėdutės;
  • Smulki, specialiai traiškytu granulių frakcija - didžiausias komforto lygis Jūsų augintiniui;
  • Tvarus, 100% natūralus ir ekologiškas - atsinaujinančios augalinės kilmės kraikas, kuris gali būti kompostuojamas ir yra visiškai nepavojingas aplinkai.
NordicPet medžio kraikas katėms neutralizuoja kvapus, suteikia gaivų, natūralios medienos kvapą. Dėl savo unikalios formulės kraikas lengvai sušoka į kietus gumulėlius, todėl jo valymas labai greitas ir paprastas. Skirtingai nei daugelyje kitų kraikų, NordicPet medžio kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio, taip apsaugant Jūsų augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

NordicPet ne tik myli gyvūnus, mums taip pat rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl mes naudojame tik pačias novatoriškiausias ir ekologiškiausias technologijas.

NordicPet natūralus kraikas yra pagamintas iš perdirbtų medienos likučių, kurie padeda išsaugoti tūkstančius medžių. Be to, kačių kraikas yra kompostuojamas ir biologiškai skaidomas, todėl naudodami šį ekologišką kraiką padedate sumažinti taršą. 

Naudojimo instrukcija:

Dėžutės pripildymas: į katės dėžutę įpilkite apie 5 cm NordicPet natūralaus sušokančio medžio drožlių kraiko.

Panaudoto kraiko pašalinimas: naudodami samtelį kasdien pašalinkite sušokusio kraiko gumulėlius ir ekskrementus. Išmeskite kraiką į organinių atliekų konteinerį arba kompostuokite. Į tualetą galima nuleisti tik pavienius gumulėlius.

Pakartotinis dėžutės pripildymas: po 4-6 savaičių pakeiskite visą kraiką ir išvalykite katės dėžutę, įpilkite į ją panašų kiekį švaraus kraiko.

Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Klausimų: 0

Nėra klausimų apie šį produktą.

Su šia preke dažnai perkama