0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
NDP-0169
Gamintojas:
NordicPet
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
3.99€

NordicPet nesušokantis kraikas gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus.

nesušokantis kraikas yra sveikesnis pasirinkimas, rūpinantis augintinio higiena. NordicPet  kraikas, pagamintas iš technologiškai rafinuotų augalinių pluoštų, tinka visų rūšių augintiniams: katėms, triušiams, paukščiams ir graužikams. Šis pažangus kraikas gaminamas iš technologiškai išgrynintų augalinių pluoštų, kurie sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir dar efektyviau neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvapia gyvenamąja aplinka.

Skirtingai nuo daugelio kitų kraikų,  NordicPet sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio – taip apsaugomi Jūsų augintinio kvėpavimo takai nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

Dėl smulkios, specialiai traiškytos frakcijos minkštumo NordicPet kraikas užtikrina puikų našumą bei didžiausią komfortą Jūsų augintiniui.

  • Dėka augalinės kilmės ir lengvo tirpumo vandenyje, panaudotg kraikę galima nuleisti unitaze. Rekomenduojame pasitarti su savo vietiniu komunaliniu ūkiu prieš nuleidžiant produkto unitaze
  • Sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio - saugo Jūsg augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingu siu medžiagų dulkiu
  • Puiki kvapu kontrolė - labai greitai sugeria ir neutralizuoja nemalonius kvapus
  • Dėka inovatyvios pluošto apdirbimo technologijos kraikas sugeria iki 7 kartu daugiau skysčiu pagal tūrj - visada sausos pėdutės
  • Smulki, specialiai traiškytu granulių frakcija - didžiausias komforto lygis Jūsų augintiniui
NordicPet kraikas – geriausias, jokių atliekų nepaliekantis kraikas

NordicPet rūpinasi ne tik Jūsų augintinių gerove. Mums taip pat labai rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl NordicPet naudoja tik inovatyviausias ir aplinkai nekenksmingas technologijas, kad aukščiausios kokybės kraikas būtų kuo tvaresnis.

Šis nesušokantis kraikas gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų. Taigi galime prieiti išvados, jog NordicPet  kraikas yra vertinga dovana tiek Jums, tiek Jūsų augintiniams, tiek  aplinkai.

Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Klausimų: 0

Nėra klausimų apie šį produktą.

Su šia preke dažnai perkama