0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
NDP-01xx
Gamintojas:
NordicPet
EAN:
4779051690152
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
4.39€

NordicPet natūralaus nesušokančio granuliuoto kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio, taip apsaugant Jūsų augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

NordicPet kraikas yra universalus ir sveikesnis pasirinkimas Jūsų augintinio higienai. Šis tvarus nesušokantis granuliuotas kraikas, pagamintas iš technologiškai rafinuotų augalinių pluoštų, tinka visų rūšių augintiniams: katėms, triušiams, paukščiams ir graužikams. Kraikas dėl  savo unikalios tekstūros sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir puikiai neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvapia namų aplinka.

Skirtingai nei kituose rinkoje esančiuose kraikuose, NordicPet natūralaus nesušokančio granuliuoto kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio, taip apsaugant Jūsų augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

Dėka universalios granulių formos bei dydžio mūsų natūralus nesušokantis kraikas užtikrina didžiausią našumą bei komfortą bet kokios rūšies, amžiaus ar lyties naminiams gyvūnėliams.

  • Granulės nelimpa prie gyvūnėlio pėdučių
  • Dėka augalinės kilmės ir lengvo tirpumo vandenyje, panaudota kraikę galima nuleisti unitaze. Rekomenduojame pasitarti su savo vietiniu komunaliniu ūkiu prieš nuleidžiant produktę unitaze
  • Sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio - saugo Jūsų augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingu siu medžiagų dulkiu
  • Dėka inovatyvios pluošto apdirbimo technologijos kraikas sugeria iki 7 kartu daugiau skysčiu pagal tūri - visada sausos pėdutės
  • Puiki kvapu kontrolė - labai greitai sugeria ir neutralizuoja nemalonius kvapus
Tvarus granuliuotas vienmečių augalų pluošto kraikas – geriausias, jokių atliekų nepaliekantis kraikas.

NordicPet rūpinasi ne tik Jūsų augintinių gerove. Mums taip pat labai rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl NordicPet naudoja tik inovatyviausias ir aplinkai nekenksmingas technologijas, kad aukščiausios kokybės kraikas būtų kuo tvaresnis.

NordicPet tvarus bei universalus kraikas gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų. Taigi galime prieiti išvados, jog NordicPet kraikas yra vertinga dovana tiek Jums, tiek Jūsų augintiniams, tiek  aplinkai.

Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Su šia preke dažnai perkama