0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
FEL-51-00006
Gamintojas:
Feelspot
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
129.00€

Išmanioji gyvūnų maisto šėrykla Feedspot FS-BL6 WiFI leidžia lengvai ir patogiai maitinti augintinius, net esant toli nuo namų.

Šis modelis yra naujausios kartos technologijų ir inovacijų derinys, kuris užtikrina patogumą tiek jums, tiek jūsų augintiniui.

Šį išmanųjį maisto dozatorių Feedspot FS-BL6 galima valdyti naudojant mobiliąją programėlę, kuri yra pritaikyta iOS ir Android operacinėms sistemoms. Tai suteikia jums galimybę nustatyti ir valdyti maisto šėrimo tvarkaraštį, nurodyti tikslias šėrimo laiko ir porcijų dydžio nuostatas bei gauti pranešimus apie šėrimo proceso eigą.

Išmanusis gyvūnų maisto dozatorius Feedspot FS-BL6 turi talpų 6l maisto baką, kuriame galite laikyti sausą gyvūnų maistą (tinkamas 2-10 mm diametro sausas maistas). Tai užtikrina, kad jūsų augintinis gaus reikiamą maisto kiekį net ir tuo atveju, jei ilgai nesate namuose.

Be to, šis išmanus šėrimo prietaisas turi įmontuotą kamerą (110 laipsnių stebėjimo kampas), kuri leidžia jums stebėti savo augintinio maitinimo procesą iš bet kurios vietos. Jūs galite prisijungti prie kameros per mobiliąją programėlę ir matyti, kaip jūsų augintinis valgo. Tai puikus būdas pasitikrinti, ar jūsų augintinis valgo, ar jis saugus bei kaip jis leidžia laiką.

Taip pat, Feedspot FS-BL6 modelis turi papildomą funkciją, leidžiančią kalbėti su savo augintiniu per įmontuotą garso sistemą. Tai suteikia jums galimybę užmegzti kontaktą su savo augintiniu ir suteikti jam komforto jausmą, net jei esate toli nuo namų.

Išmanusis gyvūnų maisto dozatorius šėrykla Feelspot FS-BL6 yra patikimas ir saugus būdas maitinti savo augintinį, kai negalite būti šalia jo. Tai išmanus šėrimo prietaisas, kuris palengvina gyvūnų šėrimo procesą ir suteikia jums daugiau kontroliuojančių galimybių per mobiliąją programėlę.

Talpa: 6l;

Web kamera: 2.0mp, H.264;

Maitinimas: 5V, 1A, micro USB;

Gabaritai: 28.9 x 35.5 x 19.6 cm.

Komplektą sudaro:

  • išmanusis maisto dozatorius šėrykla Feelspot FS-BL6;
  • dubuo;
  • instrukcija;
  • maitinimo kabelis;
  • maitinimo blokelis.
Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Su šia preke dažnai perkama