0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
VDG-19209
Gamintojas:
Vadigran
EAN:
5411468192094
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
18.15€

Vadigran Straw Pellets šiaudų granulės yra draugiškos aplinkai, be dulkių, tinka naudoti graužikams, katėms, paukščiams.

  • 100% augalinės kilmės;
  • 100% biologiškai skaidus;
  • 400% sugeriamumas;
  • tvaresnis nei medžio granulės.

Šiaudų granulės yra 100% natūralus kraikas graužikams, triušiams, vištoms ir ropliams. Dėl didelio sugeriamumo jis puikiai sugeria drėgmę ir kvapus, todėl naudoti labai ekonomiškas. Granulės pakavimo metu išpučiamos be dulkių, todėl nei Jūs, nei Jūsų augintinis nepajusite jokio diskomforto.

Sudėtis: 100% kviečių šiaudai.

Naudojimas: paskleiskiti 3–4 cm sluoksnį. Ilgesniam naudojimui pašalinkite suteptas ir susigėrusias granules. Reguliariai 1 kartą per savaitę valykite padėklą, narvelį ir užpildykite padėklą nauju šiaudų granulių sluoksniu. Po naudojimo granules galima išmesti į komposto krūvą.** Maišelis yra 100% perdirbamas ir gali būti išmestas kartu su popieriaus atliekomis. Granules laikykite sausoje vietoje.

Pakuotė: 20 l / 10 kg

Pateiktos nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo realios prekės išvaizdos. Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, reali spalva gali nežymiai skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Su šia preke dažnai perkama