0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
ARK-LW11395
Gamintojas:
Artemia Koral
EAN:
3853183988552
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
10.55€

Artemijos kiaušiniai Artemia Koral Artemia Cysts Premium yra surenkami iš ekologiškai švarių druskos ežerų.

Tai yra idealus gyvas maistas įvairiems žuvų mailiams: jūrinėms ir gėlavandenėms tropinėms žuvims, pramoninėms žuvims ir daugeliui bestuburių.

Pasirinkite Artemia Artemia Koral džiovintus kiaušinius, Artemia Cysts Premium, kad užtikrintumėte aukščiausios kokybės maistą savo dekoratyvinėms žuvims ir akvariumo bestuburiams. Turėdami patogią 50g pakuotę, maisto užteks ilgam laikui.

Išsiritus Artemijos mailius galima šerti gyvu maistu, suteikiant jiems įvairų natūralų ir maistingą maistą. Tai padeda jiems augti ir vystytis optimaliai.

Sudėtis: artemia 100%. Išsiritimas 95%.

Paruošimas: Perinti geriausia permatomame inde kūgiu dugnu – tai palengvins naujai išsiritusių nauplių stebėjimą ir surinkimą. Perinti skirto vandens druskingumas turi būti 25 ppt, o temperatūra – 28 laipsniai. 1g Artemijos kiaušinių—1 litrui vandens. Ritinant reikalinga švelni aeracija, kad būtų užtikrintas tinkamas deguonies lygis ir švelni cirkuliacija. Priklausomai nuo temperatūros, perėjimas gali trukti 18–36 valandas.

Pakuotė: 50g

Pateiktos nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo realios prekės išvaizdos. Dėl galimų Jūsų kompiuterio, ekrano raiškos nustatymų ar apšvietimo skirtumų, reali spalva gali nežymiai skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Su šia preke dažnai perkama