0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
NDP-0176
Gamintojas:
NordicPet
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
4.89€

NordicPet sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus.

Palengvinkite savo katės higienos procesą su NordicPet sušokančiu vienmečių augalų pluošto kraiku. Mūsų pažangus kraikas katėms gaminamas iš technologiškai išgrynintų augalinių pluoštų, kurie sugeria net iki 7 kartų daugiau skysčių pagal tūrį ir dar efektyviau neutralizuoja nemalonius kvapus. Šių savybių dėka galite mėgautis malonia ir bekvapia gyvenamąja aplinka.

Dėl unikalios tekstūros NordicPet kraikas yra lengvai susemiamas ir ypatingai švelnus Jūsų augintinių pėdutėms. Dėl išskirtinių fizinių savybių, tokių kaip neprilygstamas drėgmės  sugeriamumas, kraiko užtenka daug ilgiau. Mūsų aukščiausios kokybės natūralaus sušokančio kraiko sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio – taip apsaugomi Jūsų augintinio kvėpavimo takai nuo potencialiai pavojingų šių medžiagų dulkių.

  • Greitai formuojasi tvirti gumulai - lengva pašalinti sušokusius panaudoto kraiko gabalėlius
  • Dėka augalinės kilmės ir lengvo tirpumo vandenyje, panaudota kraiko galima nuleisti unitaze. Rekomenduojame pasitarti su savo vietiniu komunaliniu ūkiu prieš nuleidžiant produktq unitaze
  • Sudėtyje nėra silikagelio, bentonito ar molio - saugo Jūsų augintinio kvėpavimo takus nuo potencialiai pavojingu siu medžiagų dulkiu
  • Puiki kvapu kontrolė - labai greitai sugeria ir neutralizuoja nemalonius kvapus
  • Dėka inovatyvios pluošto apdirbimo technologijos kraikas sugeria iki 7 kartu daugiau skysčiu pagal tūri - visada sausos pėdutės
NordicPet sušokantis vienmečių augalų pluošto kraikas katėms – laimingesni augintiniai, laimingesnė planeta

NordicPet rūpinasi ne tik Jūsų augintinių higiena bei sveikata. Mums taip pat labai rūpi mūsų planetos ateitis. Štai kodėl NordicPet naudoja tik inovatyviausias ir aplinkai nekenksmingas technologijas, kad aukščiausios kokybės kraikas būtų kuo tvaresnis.

NordicPet produktas katėms gaminamas iš kasmet atsinaujinančių vienmečių augalų pluošto. Dėl kraiko 100 % natūralumo, jis yra kompostuojamas ir biologiškai skaidus – suyra per 8 savaites, asimiliuojasi su natūralia aplinka, nepalikdamas planetoje jokių pėdsakų. Taigi galime prieiti išvados, jog NordicPet sušokantis augalų pluošto kraikas katėms yra naudingas ir katėms, ir žmonėms, ir aplinkai.

Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Klausimų: 0

Nėra klausimų apie šį produktą.

Su šia preke dažnai perkama