+370 641 02087

Vimi All In One trąšos akvariumui su CO2 tiekimu, 250ml, 1175ml, 5000ml

Prekės kodas:
VIM-DAIO
Prekių ženklai
Prieinamumas:
Yra sandėlyje

4.50€


Galimi pasirinkimai

Vimi All In One trąšos akvariumui su papildomu CO2 tiekimu.

Skystos, lengvai įsisavinamos kompleksinės trąšos skirtos puoselėti augalus akvariumuose, kuriuose yra papildomai tiekiamas CO2. Trąšų sudėtis subalansuota vešliam, greitam ir sveikam vandens augalų augimui.

Sudėtyje yra gerai augalų įsisavinamų azoto ir fosforo junginių.

Trąšose yra visi augalams reikalingi elementai ir medžiagos ( C, N, P, K, S, Mg, Fe, Mn, Zn, B, Cu, Mo, Co, Ni, vitaminas C, citrinos rūgštis, gintaro rūgštis, aminorūgštys ir kt.).

Geležis ir kiti mikroelementai yra chelatizuoti, todėl jie ilgai išlieka vandenyje. Šias medžiagas lengvai įsisavina augalai, o akvariumo faunai jo nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Kad augalai augtų gerai – jiems turi pakakti maisto!

Vimi All In One pranašumai:

  • Patogus ir greitas dozavimas.
  • Visi elementai ir medžiagos yra vienoje priemonėje.
  • Naudojant šias trąšas nebereikia testuoti vandens netiksliais testais.
  • Sudėtyje yra medžiagų, kurios saugo augalus nuo streso, skatina greitesnį atsigavimą po persodinimo, kirpimo, greitų akvariumo sąlygų pasikeitimo.
  • Kai kurie mikroelementai yra chelatizuoti su EDTA, dalis geležies su DTPA ir EDTA. Tai leidžia juos išlaikyti vandenyje neiškritusius į nuosėdas ir taip užtikrinti jų prieinamumą augalams plačiame pH diapazone.
  • Papildomai naudojamas chelatorius DTPA užtikrina geležies prieinamumą augalams net ir kietame vandenyje.
  • Dalis azoto trąšose – amidinė. Tokį azotą augalai lengviau įsisavina (fermentinės hidrolizės metu karbamidas augaluose virsta į amonį – lengviausiai augalų įsisavinamą azoto formą).
  • Trąšos pilnai suderinamos su EI (Estimative Index) ir kitomis tręšimo metodikomis.

Dozavimas:

Dozavimą galite didinti atsižvelgdami į augalų poreikius. Keiskite pusę akvariumo vandens kas savaitę.

Sudėtis (ppm): K – 27.000, N – 11.200, P – 1.000, Fe (DTPA, EDTA) – 1.000, Mg – 625, Mn (EDTA) – 187,5, B – 87,5, Zn (EDTA) – 18,75, Cu (EDTA) – 18,75, Mo – 6,25, Co – 1,875, Ni – 0,625, citrinos rūgštis, vitaminas C, gintaro rūgštis, amino rūgštys, konservantai ir kt. Azotas – amidinis, amino rūgštinis ir nitratinis (80%).

Svarbu! Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Venkite patekimo į akis. Nenurykite. Laikykite vėsioje ir tamsioje vietoje. Gali iškristi negausios nuosėdos, pakisti spalva. Tai produkto efektyvumui įtakos neturi.

Pastaba: HTML neverčiamas!
Testas Captcha
Rekomenduojame
Kiti taip pat domėjosi

Interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą, todėl būtinieji slapukai yra įdiegiami automatiškai.

Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos - privatumo politikoje.