Vimi Accelerator papildomas anglies šaltinis; 250ml, 1175ml, 5000ml

Prekės kodas:
VIM-ACC
Prekių ženklai
Vimi
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
4.99€

Vimi Accelerator “Skystas CO2“. Papildomas anglies šaltinis augalams. Negailestingas dumbliams.

Vimi Accelerator skatina akvariumo augalų augimą ir kovoja su nepageidaujamais dumbliais. Saugus žuvims ir bestuburiams (jei rekomenduojamos dozės neviršijamos). Nesikaupia akvariumo vandenyje.

Naudojant šį produktą akvariumuose be papildomo CO2 – Jūsų augalai augs greičiau!

Dozavimas:


Norėdami greitai atsikratyti dumblių – panaikinkite jų atsiradimo priežastis; pakeiskite 50% akvariumo vandens ir dozuokite priemonę – 1 paspaudimas (1,3 ml) į 5 litrus akvariumo vandens per dieną. Procedūrą kartokite tris dienas iš eilės. Po procedūros pakeiskite 50% akvariumo vandens ir grįžkite prie įprasto dozavimo. Jeigu dumbliai neišnyko, procedūrą kartokite po savaitės.

Sudėtis: Pentandialio tirpalas, kt.

Svarbu! Rekomenduojame Vimi Accelerator naudoti tik akvariumuose su suaugusia fauna. Jei pastebėsite faunos ar floros neigiamą reakciją į šią priemonę – nustokite ją naudoti ir pakeiskite didesniąją dalį akvariumo vandens.

Kai kurie augalai (Egeria sp., Elodea sp., Vallisneria sp. ir kt.), kai dozė yra padidinta, gali netoleruoti šios priemonės.

Netinka žmonių vartojimui. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Venkite patekimo į akis. Nenurykite. Patekus ant odos nuplaukite šaltu vandeniu. Nekvėpuokite garais. Laikykite vėsioje ir tamsioje vietoje.

Komentarų: 0
Pastaba: HTML neverčiamas!
Kiti taip pat domėjosi
Hikari Cichlid Gold Baby maistas žuvims, 250g
9.70€
Hikari Cichlid Gold Large maistas žuvims, 250g
8.80€