0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
PTS-PTY19-16961
Gamintojas:
Petsafe
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
34.99€

PetSafe® Peek-a-Bird™ elektroninis katės žaislas leidžia jūsų katei išsižioti dėl plunksnu, suteikdamas jai valandų valandas viliojančio žaidimo. Su dviem skirtingais režimais „Peek-a-Bird™“ sudomins jūsų katę ir linksmins ją visą dieną. Vieno žaidimo režimu žaislas žais 10 minučių, o tada automatiškai išsijungs, kad taupytų baterijos veikimo laiką. Visą dieną žaidimo režimu žaislas žais 10 minučių, tada ilsėsis 2 valandas prieš vėl pradėdamas. Per 2 valandų poilsio laikotarpį, jei judesio jutiklis pajus jūsų katės judesį, jis automatiškai vėl pradės žaisti. Šios automatinės žaidimų sesijos leidžia jūsų katei pramogauti visą dieną, kol esate išvykę. Žaislas tiekiamas su viena įmontuota plunksna ir pakaitine plunksna, kad jūsų katė galėtų mėgautis medžioklės įspūdžiais. Leiskite savo katei mėgautis medžioklės įspūdžiais su PetSafe® Peek-a-Bird™ katės žaislu.

Funkcijos

  • Feather Teaser – šiame interaktyviame žaidime yra spalvinga plunksna, kuri plazdena į 2 skirtingas angas ir išlaiko jūsų katę medžioklėje ir pašalina nuobodulį.
  • Atitraukia dėmesį nuo destruktyvaus elgesio – šis stimuliuojantis žaislas yra dvipusis žaidimas, kuris padvigubina lūkesčius, todėl jūsų katė pamirš lipti per užuolaidas.
  • Patvarus energingam žaidimui – sukurtas visų veislių ir amžiaus katėms, šis elektroninis žaislas atlaiko smūgius ir žaidimą
  • Graži namų estetika – aptakios formos ir patrauklus dizainas paverčia šį žaislą, kaip puošmena namuose.Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Klausimų: 0

Nėra klausimų apie šį produktą.

Su šia preke dažnai perkama