0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
PTS-PFD19-16861
Gamintojas:
Petsafe
EAN:
729849168619
Prieinamumas:
Išparduota
225.99€

PetSafe® Smart Feed išmani automatinė naminių gyvūnėlių šėrykla.

Sukurta naminiams gyvūnėliams, kad galėtumėte planuoti, stebėti ir koreguoti savo augintinio maitinimo tvarkaraštį, naudodamiesi patogia išmaniojo telefono programėle.

Atsisiųskite nemokamą programą į savo telefoną ar mobilųjį įrenginį, prijunkite šėryklą prie savo namų „Wi-Fi“ ir mėgaukitės patogiu augintinio šėrimu iš bet kur.

Šėrykloje telpa 24 puodeliai (5678 ml) sauso arba pusiau drėgno maisto. Unikalus „Smart Feed“ maisto konvejerio dizainas išskiria daugumos sauso ir pusiau drėgno maisto formas ir dydžius, tuo pačiu padėdamas išvengti strigčių.

Valgį galima planuoti iki 12 kartų per dieną nuo 1/8 puodelio (29 ml) iki 4 puodelių (946 ml) valgio metu. Pasirenkama „Slow Feed“ nuostata naminiams gyvūnėliams, kurie linkę valgyti per greitai, patiekia nedidelius kiekius per 15 minučių. Naudodami parinktį „Pašaras dabar“, galite bet kada patiekti valgį pagal nustatymą iš programos arba paspausdami naminių gyvūnėlių saugų mygtuką ant šėryklos.

Pridedamas nerūdijančio plieno dubuo su nuimamu laikikliu neleidžia jūsų augintiniui apversti ar pajudinti dubenėlio. Šiuos komponentus ir viršutinį skyrių, kuriame dedama maisto, galima plauti  indų plovimo mašinose, viršutiniame skyriuje.

Automatinėje naminių gyvūnėlių šėrykloje yra kintamosios srovės maitinimo adapteris ir galimybė naudoti atsargines baterijas, naudojant 4 D baterijas (nepridedama).

Norint prijungti „PetSafe® Smart Feed Automatic Pet Feeder“ prie išmaniojo telefono programos, reikalingas 2,4 GHz (802,11b / g / n) belaidis maršrutizatorius. Prietaisai, veikiantys su mobiliąja programa, yra „iPhone“ arba „iPod“ su „iOS 9.0“ arba naujesne versija ir suderinamais „Android“ išmaniųjų telefonų 6.0 ar naujesnės versijos įrenginiais.

Vieną šėryklą galima valdyti iš kelių šeimos narių išmaniųjų telefonų. Kelios šėryklos taip pat gali būti valdomos iš vieno išmaniojo telefono.

Savybės:

  • Išmaniojo telefono programavimas - valdykite savo augintinio valgymo laiką iš bet kurios vietos naudodami savo išmanųjį telefoną; 
  • programai reikalingas „Apple“ „iPhone“ ar „iPod“ įrenginys „iOS 9.0“ arba naujesnė versija arba suderinamas „Android“ išmanusis telefonas 6.0 ar naujesnės versijos;
  • Gauti įspėjimus išmaniuosiuse telefonuose - gaukite pranešimą, kai jūsų augintinis šeriamas, jo maisto lygis yra žemas arba šėrykla tuščia; 
  • Tiekia pagal tvarkaraštį, kaip užprogramuota, jei „Wi-Fi“ ryšys nutrūksta arba tiektuvas neprisijungęs;
  • Individualus maitinimo laikas - nustatykite iki 12 maitinimų, kad maitintumėte pagal savo augintinio tvarkaraštį;
  • „Pašaras dabar“ parinktis leidžia šerti savo augintinį neįprastu šėrimo laiku;
  • Lanksčios porcijos - patiekalai gali būti patiekiami nuo 1/8 puodelio iki 4 puodelių, kad atitiktų jūsų augintinio unikalius šėrimo poreikius; 
  • Lėtas maitinimas leidžia didesniam nei 1/8 puodelio patiekalui lėtai dozuoti per 15 minučių;
  • Geriausiai tinka katėms ir mažiems ar vidutiniams šunims.


Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Klausimų: 0

Nėra klausimų apie šį produktą.

Su šia preke dažnai perkama