0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
PTS-62358
Gamintojas:
Petsafe
Prieinamumas:
Išparduota
29.00€

Mėgaukitės kelionėmis su savo geriausiu draugu, tuo pačiu neleisdami šuniui pakviesti savęs į keleivio sėdynes su PetSafe® Happy Ride ™ šunų barjeru.

Barjeras pagamintas iš tinklinės medžiagos, kuri yra tvirta ir atspari įkyrioms augintinių letenoms. Užtvarą lengva sumontuoti automobilyje ar visureigyje; tiesiog išskleiskite vielinį rėmą ir naudokite reguliuojamus dirželius bei atraminį strypą, kad važiuojant automobiliu su pūkuotu draugu užtvara laikytųsi savo vietoje. 

  • Skirtas krovinių skyriaus sėdynėms - šis šunų barjeras tinka daugumos automobilių ir visureigių krovinių skyriaus sėdynėms.
  • Matomas - patvari tinklinė medžiaga leidžia matyti automobilio galinę dalį, tačiau yra atspari augintinio nagų pažeidimams
  • Paprastas įrengimas - greitai pritvirtinkite užtvarą vietoje naudodami reguliuojamus dirželius ir atraminį strypą
  • Lengva laikyti - iššokantis vielinis rėmas lengvai susilanksto, kad galėtumėte jį laikyti, kai nenaudojate; užtvara atsidaro ir grįžta į savo natūralią formą, kai vėl esate pasiruošę ją naudoti
  • Patogu - užtvaras turi patogų dėklą, kuriame galima laikyti geriausio draugo žaislus, pavadėlius ir išmatų maišelius.

Svarbi informacija - nors tai fizinis barjeras, jis nėra skirtas sustabdyti ryžtingus šunis; kai kuriuos augintinius gali tekti apmokyti.

Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Su šia preke dažnai perkama