0
Patikusios prekės
0
Prekės palyginimui
Nėra prekių!
Krepšelis
Prekės kodas:
OKP-5101011250
Gamintojas:
Ok Passion
Prieinamumas:
Išparduota
33.00€

OK Passion Dog Puppy & Junior Chicken & Rice - subalansuotas šunų maistas jauniems šuniukams, kurio sudėtyje yra vištienos mėsos ir ryžių. 

Paprastai jauniklių poreikiai skiriasi palyginus su suaugusiais šunimis, todėl Ok Dog Passion Puppy&Junior pašaro sudėtyje yra reikiamas baltymų kiekis, kuris užtikrina normalų raumenų vystymąsi. Tinkamas ryžių pasisavinimas padeda teisingai vystytis virškinimo sistemai, o vitaminai ir mineralai palaiko kaulų vystymąsi. Su šiuo ėdalu savo augintiniui suteiksite visas maistingąsias medžiagas, reikalingas jo augimo laikotarpiu.

Sudėtis: mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (vištiena ir kalakutiena 10%), žuvis ir žuvies perdirbimo produktai, kruopos (ryžiai 4%), daržovių perdirbimo produktai (runkelių minkštimas 1,2%), aliejai ir riebalai (kukurūzų aliejus 1%), daržovių baltymų ekstraktai, mineralai, mielės (alaus mielės 0,4%), įvairus cukrus (frukto-oligosacharidai 0,02%).

Sudėties analizė: žali baltymai 29%, neapdoroti aliejai ir riebalai 15%, drėgmė 8%, žalia ląsteliena 2,2%, žali pelenai 7%, kalcis 1,5%, fosforas 1,1%.

Priedai: vitaminas A 23.400 UI, vitaminas D3 1.215 UI, vitaminas E 240 mg, vario sulfato pentahidratas 45 mg (varis 18 mg), geležies karbonatas 314 mg (geležis 135 mg), bevandenis kalcio jodatas 22,5 mg (jodas 2,25 mg), natrio selenitas 18 mg (selenas 0,11 mg), cinko oksidas 240 mg (cinkas 180 mg), mangano oksidas 51 mg (manganas 31,5 mg). Su antioksidantais.

Šėrimo ir laikymo rekomendacijos

Šis šunų maistas gali būti naudojamas sausas, sušlapintas vandeniu arba drungnu sultiniu. Pašaro normos nurodytos lentelėje gali kisti atsižvelgiant į kiekvieno gyvūno amžių ir specialius poreikius. Rekomenduojama naują pašarą duoti palaipsniui. Gyvūnas visada turi turėti dubenėlį švaraus vandens. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.


Atsiliepimų: 0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Klausimų: 0

Nėra klausimų apie šį produktą.

Renkamės labradoro retriverio šuniuką
Šunys 1111
Renkamės labradoro retriverio šuniuką
Tai yra informacinis straipsnis. ZOO.lt gyvūnais neprekiaujama, galime pasiūlyti prekių naminiams gyvūnams. Jeigu jūs nusprendėte įsigyti šunį ir išsirinkote labradoro retriverį, tai jums reiktų žinoti bent elementariausias šios veislės ypatybes. Tik tada jūs išvengsite bendradarbiavimo su pardav..
Su šia preke dažnai perkama