PetSafe ScatMat Indoor Pet dresavimo kilimėlis; 120x50cm

Nauja!
Prekės kodas:
PTS-ZPD19-17108
Prekių ženklai
Petsafe
EAN:
729849171084
Prieinamumas:
Yra sandėlyje
57.99€

Naudodami  "PetSafe® ScatMat® Indoor Pet Training Mat dresavimo kilimėlį galite greitai ir saugiai išmokyti savo katę ar šunį nesilankyti neleistinose namų vietose.

Padėkite kilimėlį ant virtuvės stalviršio, ant sofos arba priešais Kalėdų eglutę, kad smalsūs gyvūnai būtų atokiau.

Kilimėlis naudoja baterijomis maitinamą valdiklį su skystųjų kristalų ekranu. LCD ekrane rodomas akumuliatoriaus įkrovos lygis, korekcijos lygis ir skaitiklis, kad galėtumėte matyti, kiek kartų jūsų augintinis žengė ant kilimėlio.

Dresavimo kilimėlio korekcijos lygį lengva reguliuoti atsižvelgiant į augintinio poreikius. Naudodami 7 korekcijos režimus galite nustatyti tik toninį, 3 lygių statinį arba 3 lygių impulsą ir toninį signalą. Kai jūsų augintinis žengs ant kilimėlio, jis pajus saugią, bet pribloškiančią korekciją.

Kilimėlis turi saugos laiko ribojimo funkciją, todėl jei augintinis laikys letenas ant kilimėlio ilgiau nei 8 sekundes, kilimėlis nustos koreguoti augintinį prieš pakartodamas ciklą.

Skyrus šiek tiek laiko ir treniruočių, jūsų augintinis išmoks nesivelti į bėdas. Pasitikėkite "PetSafe®", kad jūsų augintinis būtų sveikas, saugus ir laimingas.

Funkcijos:

  • LCD ekranas - LCD ekrane rodomas korekcijos lygis, baterijos įkrovos lygis ir skaitiklis, rodantis, kiek kartų jūsų augintinis žengė ant kilimėlio.
  • Lengva naudoti - padėkite "ScatMat®" ant stalviršių, ant sofos, prie durų ir šalia šiukšliadėžių, kad išmokytumėte smalsius šunis ir kates, į kurias namų vietas negalima įeiti.
  • 7 korekcijos režimai - keli korekcijos lygiai leidžia nustatyti dresavimo kilimėlį tik toninei korekcijai, mažai, vidutiniškai ar daug statinei korekcijai su tonu arba be jo
  • Mokymo priemonė - kai jūsų augintinis žengs ant kilimėlio, jis pajus saugią, bet stulbinančią korekciją, kuri atgrasys jį nuo įžengimo į draudžiamą zoną.
  • Saugus laiko limitas - jei augintinis ant kilimėlio išbūna ilgiau nei 8 sekundes, kilimėlis 4 sekundėms išjungiamas; jei augintinis lieka ant kilimėlio praėjus šiam laikui, korekcija bus atnaujinta.

Akumuliatorinis valdiklis - valdiklis lengvai tvirtinamas prie treniruočių kilimėlio naudojant 2 kabliukus ir 2 fiksatorius; valdikliui reikia 1 9 V akumuliatoriaus (akumuliatorius į komplektą neįtrauktas).

Lengva valyti - kai ateina laikas valyti kilimėlį, nuimkite valdiklį ir nuvalykite kilimėlį drėgna šluoste.


Komentarų: 0
Pastaba: HTML neverčiamas!
Kiti taip pat domėjosi