Facebook ZOO.lt

Slapukų naudojimas

Šioje svetainėje naudojami slapukai, todėl šiame skyriuje jums pateikiama išsamios informacijos apie tai, kaip slapukai naudojami ir kaip jums apsispręsti, ar slapukus palikti, ar pašalinti.

Kas yra slapukas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską.Tai ne kompiuterių programos, o tik nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. 

Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai), pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviai arba kol baigiasi jų galiojimas (tai priklauso nuo to, kokiam laikui interneto svetainė užprogramavo slapuką galioti).

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus.Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera.Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje.

Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Slapukų sąrašas.

Kad galėtume jums pasiūlyti paslaugų pagal jūsų poreikius, šioje svetainėje naudojami slapukai. Slapukai perduodami ir (arba) vėl pasiekiami kiekvieną kartą jums naudojantis svetaine. Tie slapukai išvardyti toliau.

KategorijaPaskirtisTrukmė1-ųjų ar 3-iųjų šalių slapukas
Griežtai būtini slapukaiValdo prisijungimo būsenąSeanso slapukas1-osios šalies slapukas
Griežtai būtini slapukaiPalaiko programos srautąSeanso slapukas1-osios šalies slapukas
Funkcijų slapukaiValdo iškylančiuosius langusVisą parą1-osios šalies slapukas
Funkcijų slapukaiValdo naudojamos įrangos tipąSeanso slapukas1-osios šalies slapukas
Veiklos slapukaiStebi svetainės naudojimąSeanso slapukai ir nuolatiniai slapukai3-iųjų šalių slapukai


Būtinieji slapukai: tokie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių.  Be šių slapukų negalėtų būti jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kai naudotojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją.  Visa šių slapukų renkama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl anoniminė.  Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkcijų slapukai: šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų vardas, kalba ar regionas) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Šių slapukų renkamą informaciją galima padaryti anoniminę, be to, jie negali stebėti jūsų naršymo veiklos kitose interneto svetainėse.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti jūsų interesus.  Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.  Mūsų reklamos partneriai juos įdiegia su TENA leidimu.  Jie įsimena, kad lankėtės tam tikroje svetainėje; šia informacija dalijamasi su kitomis organizacijomis, pavyzdžiui, reklamos agentūromis. Paprastai tiksliniai arba reklaminiai slapukai būna susieti su kitos organizacijos užtikrinama svetainės funkcija.

Sutikimas su naudojimo sąlygomis

Sutikdami su naudojimo sąlygomis ir naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su tuo, kad naudojami tokie slapukai. Sutikimą su tuo, kad mes naudojame slapukus, jūs galite būti išreiškę ir atitinkamomis savo interneto naršyklės nuostatomis.

Naudotojų pateikta informacija SCA gali jums leisti savo svetainėje, socialiniuose tinkluose ar kitose interneto paslaugose skelbti informaciją, komentarus ir kitokią medžiagą. Tai daroma siekiant palengvinti informacijos apie SCA ir jos gaminius srautą. Susipažinkite su naudotojų informacijos teikimo sąlygomis, kurios nustatytos teisiniame pareiškime (pateiktas pirmiau). Neteikite mums informacijos apie kitus asmenis, nebent galite įrodyti, kad gavote jų sutikimą tokiai informacijai teikti.

Sprendimas: Bruss Ltd. 2016-2018