Šunys

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Renkamės labradoro retriverio šuniuką

Renkamės labradoro retriverio šuniuką

Jeigu jūs nusprendėte įsigyti šunį ir išsirinkote labradoro retriverį, tai jums reiktų žinoti bent elementariausias šios veislės ypatybes. Tik tada jūs išvengsite bendradarbiavimo su pardavėjais, tikinančiais ir siūlančiais „patį super tikriausią labradorą“. Bendras vaizdas apie būsimą augintinį (kad ir kokios veislės jis bebūtų) susidaro sužinojus, koks yra konkrečios veislės standartas. Žinodami, kokius elementarius reikalavimus atitinka labradoro retriveris, galėsite sėkmingai išvengti eilę nesklandumų.

Skaityti toliau

Kodėl ridžbekas?

Kodėl ridžbekas?

Tik pradėję pažintį su ridžbekais, supratome: tai išskirtiniai, į jokią kitą veislę nepanašūs šunys. Literatūroje dažnai minima, kad ridžbekas – tai natūrali veislė, t.y. pagal bloguosius bruožus panaši į savo laukinius protėvius. Tačiau tai nereiškia, kad mūsų šunys nevaldomi. Galima sakyti, kad ridžbekas – tai aukso vidurys tarp vokiečių aviganio, kuris labai prisirišęs prie šeimininko ir čiau-čiau, kuris reikalauji visiškos nepriklausomybės.

Skaityti toliau

Saliukis

Saliukis

Salukis – tai gracijos ir proporcingumo įsikūnijimas. Tai didingas stotas ir išdidi laikysena;. Tai stulbinantys savo grožiu elegantiški judesiai ir pozos. Tai įgimtas protas ir natūralus geraširdiškumas. Tai aristokratiškos galvos linijos ir į tolius nukreiptas gilus ir minkštas žvilgsnis. Tai geros ir šiltos akys, pilnos meilės, ištikimybės ir tūkstantmečių išminties.

Skaityti toliau

Rodezijos Ridžbekas – veislės istorija

Rodezijos Ridžbekas – veislės istorija

Nors Rodezijos ridžbekų istorija tęsiasi jau ne vieną šimtmetį, oficialiai ši veislė buvo pripažinta tik 1920-ųjų pradžioje. Atkeliavęs iš paslaptingų Pietų Afrikos savanų Rodezijos ridžbekas sukėlė tikrą perversmą tarp šunų veisėjų. Kaip ir dauguma dabartinių grynaveislių šunų, Rodezijos ridžbekai kilę iš laukinių šunų. Tai buvo laukiniai medžiokliai šunys, gebantys sumedžioti stambius plėšrūnus, netgi liūtus.

Skaityti toliau

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Bruss Ltd. © 2016-2019