Katės

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Kornreksai

Kornreksai

Kornreksai – angliška veislė. Pirmasis kornreksas gimė Kornvalyje 1950 metais. Paaiškėjo, kad kačiukas atsirado dėl savaimiongos mutacijos. Jo motinos kailis buvo įprastas, o tėvas nežinomas. Nepaprastu kačiuku susidomėję įvairūs veislininkai nusprende išvesti naują veislę garbanotu kailiu. Kornreksas – grakšti ilgakoje katė poilge galva – išvestas, kryžminant namines kates, britų trumpaplaukes, Siamo kates ir Rytų trumpaplaukes.

Skaityti toliau

Katės – vegetarės? Fauna ir flora namuose – kas nuodinga katei

Katės – vegetarės? Fauna ir flora namuose – kas nuodinga katei

Įėjus į kai kuriuos namus galima be vargo atspėti, kad šeimininkai mėgsta ir laiko kates. Manot, tai išduoda plaukų sluoksnis, dengiantis visus baldus ir grindis ar specifinis kvapas? Ne, ne visada. Kartais tai galima atspėti iš to, kad kambariuose nesimato gėlių arba jos būna tik plastikinės. Vienos kačių laikytojos istorija ir juokinga ir įdomi. Jos katė buvo tikrąja to žodžio prasme priklausoma nuo gėlių, jos ją traukdavo kaip vaistai narkomaną. Tik namie atsiradus naujam vazonui, ji neatstodavo nuo jo, kol galutinai gėlės nesunaikindavo.

Skaityti toliau

Kaip suprasti kačių kūno “kalbą”

Kaip suprasti kačių kūno “kalbą”

Kai kurie žmonės (dažniausiai šunų savininkai) mano, kad katės yra uždaros, nepriklausomos ir nekomunikabilios. Bet šie žmonės tikriausiai niekad nėra auginę katės ir nežino, kokios jos gali būti mielos ir draugiškos. Jie tikriausiai niekad nėra patyrę ilgesingo glaustymosi prie kojų, kuris reiškia “aš tave myliu” arba pašėlusio uodegos vizginimo kuris reiškia, kad už lango yra kažkas nepaprastai įdomaus. Galbūt katės ir “nešneka” taip išraiškingai kaip šunys, tačiau jų kūno kalba “pasako” tikrai daug. Tereikia ją suprasti.

Skaityti toliau

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Bruss Ltd. © 2016-2019